O firmie

Safe Logistics to firma stworzona dzięki zaangażowaniu i pasji.

Nasze doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w dużych firmach transportowych, pozwoliło nam na przedstawienie Państwu nowej lepszej jakości usług.  Konsekwentnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania logistyczne oparte o innowacyjną technologię, nasze know-how i pęd do rozwoju wspólnie z Klientem.

Lata pracy w dużych  firmach logistycznych, na różnych stanowiskach, pozwoliły nam dostrzec słabe strony „kombinatów”, źle wpływające na elastyczność i umiejętność sprostania wymaganiom małych i średnich przedsiębiorstw.  Dlatego też do każdego Klienta, podchodzimy indywidualnie, zależnie od aktualnych wymogów zlecającego, bądź sytuacji. Pozwala  to nam na perfekcyjny dobór usług i ich realizację na najwyższym poziomie.

Doradzamy Klientom jak optymalizować koszty, jak wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie logistyczne,  jak  zabezpieczyć ładunek.  Przewożony przez nas towar, nie jest ciągle przeładowywany, nie czeka w magazynie, zamiast do Warszawy nie jedzie do Krakowa. W 100 % dociera do celu.

Zawsze możesz wystawić zlecenie on-line, sprawdzić gdzie przesyłka się znajduje, odebrać e-fakturę.

Masz pełną kontrolę nad przesyłką.

 

 

Imię Nazwisko / Firma
Email
Temat
Treść
Login
HasłoSafe Logistics Sp. z o.o.
ul. Lawendowa 38
55-080 Krzeptów

NIP: PL8961516306,
KRS: 0000381752

DZIAŁ TRANSPORTU I SPEDYCJI:

tel. 0048 71 725 725 6
fax. 0048 71 707 2274
mobile 0048 534 99 00 80

email biuro@safelogistics.pl
Język:  PL 
Strona główna O firmie Dlaczego my? Transport Kontakt
Copyright 2011 Safelogistics Sp. z o.o.
Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki: Internet Explorer 6. Nie jest ona już wspierana przez firmę Microsoft. Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.